Monthly Archives: Березень 2021

Нікому. Ніколи. Ні за яких обставин. Не дозволяйте себе знецінювати. Свою роботу, свої досягнення, себе як особистість.

 Нікому. Ніколи. Ні за яких обставин. Не дозволяйте себе знецінювати. Свою роботу, свої досягнення, себе як особистість. Позбувайтеся таких людей безжально. Викорчовуйте і викидайте з ближнього кола спілкування. І ніколи більше до них не повертайтеся. Такі люди вирощують в вас комплекси, які не дозволяють вам бути щасливою і самодостатньою людиною. Вони руйнують вашу самоповагу і топчуть ваше єство.Тому, як тільки бачите, що до вас підкрадаються з гидливо підгорнутим в курячу жопку ротом і фразою, яка починається зі слів «краще б ти …» (далі можливі варіанти) – беріть лопату і з розмаху вбивайте на два метри в землю прямо через труси . PS. Так, і не смійте знецінювати маленькі досягнення своїх дітей. Вони згодом вам цього ніколи не пробачать. Всі найбільші особистісні трагедії родом з дитинства. Просто завжди пам’ятайте про це! (Круто по-українськи (з ФБ) 24 липня 2020 р. ).

Ольвийские “борисфены”: П.О. Карышковский или В. А. Анохин? The “Borysthenes” of Olbia: P.O. Karyshkovskij or V.A. Anokhin?

У збірнику “Стародавнє Причорномор’я”, вып. 13. 2021 г. оприлюднена моя нова стаття Ольвийские “борисфены”: П.О. Карышковский или В. А. Анохин? Див. тут Відновлений календар Ольвії однозначно свідчить про тривалість емісії “борисфенів”: з 330 до орієнтовно 217 рр. до Р.Х. зі значними перервами. За деякими групами кореляція з каталогом епонімів сягає 70-80%. Між тим, диференти на “борисфенах” не мали епонімного характеру (тобто, згідно зі сталою традицією античного світу посада монетного магістрата виконувалася хронологічно близько до посади епоніма).

“Борисфен” магістрата Філомела , сина Діонісія (Φιλόμηλος Διονυσίου) з роду Діонісіїв, що був епонімом у 303 р. до Р.Х.