Monthly Archives: Березень 2021

НОВИЙ МАГІЧНИЙ НАПИС З ОЛЬВІЇ / A NEW MAGIC INSCRIPTION FROM OLBIA

Завершена робота над статтею НОВИЙ МАГІЧНИЙ НАПИС З ОЛЬВІЇ. Публікується перше в Ольвії закляття “комерційного” характеру Невменія, Татанова сина та його матері Олімпіади. Стаття передана Головному редактору.

Нікому. Ніколи. Ні за яких обставин. Не дозволяйте себе знецінювати. Свою роботу, свої досягнення, себе як особистість.

 Нікому.Ніколи.Ні за яких обставин.Не дозволяйте себе знецінювати.Свою роботу, свої досягнення, себе як особистість. Позбувайтеся таких людей безжально. Викорчовуйте і викидайте з ближнього кола спілкування. І ніколи більше до них не повертайтеся.Такі люди вирощують в вас комплекси, які не дозволяють вам бути щасливою і самодостатньою людиною. Вони руйнують вашу самоповагу і топчуть ваше єство.Тому, як тільки бачите, що до вас підкрадаються з гидливо підгорнутим в курячу жопку ротом і фразою, яка починається зі слів «краще б ти …» (далі можливі варіанти) – беріть лопату і з розмаху вбивайте на два метри в землю прямо через труси .PS. Так, і не смійте знецінювати маленькі досягнення своїх дітей. Вони згодом вам цього ніколи не пробачать. Всі найбільші особистісні трагедії родом з дитинства. Просто завжди пам’ятайте про це! (Круто по-українськи (з ФБ) 24 липня 2020 р. ).

ОЛЬВІЯ І ЗОПІРІОН: НОВЕ ІСТОРИЧНЕ ДЖЕРЕЛО

В матеріалах Міжнародного фахового семінару “ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ НУМІЗМАТИКИ АНТИЧНОЇ ТА РИМСЬКОЇ ДОБИ НА ТЕРЕНАХ ПІВДЕННО-СХІДНОЇ ЄВРОПИ” присвячений пам’яті Владилена Анохіна ПЕРШІ АНОХІНІВСЬКІ ЧИТАННЯ м. Меджибіж., 26 вересня 2019 року опубліковані мої тези ОЛЬВІЯ І ЗОПІРІОН: НОВЕ ІСТОРИЧНЕ ДЖЕРЕЛО. Найближчим часом Збірник тез буде доступним.

Ольвийские “борисфены”: П.О. Карышковский или В. А. Анохин? The “Borysthenes” of Olbia: P.O. Karyshkovskij or V.A. Anokhin?

В сборнике “Стародавнє Причорномор’я”, вып. 13. 2021 г. опубликована моя статья Ольвийские “борисфены”: П.О. Карышковский или В. А. Анохин?

Статью можно прочитать здесь

“…ПРОТОГЕН И АРИСТОКРАТ ЯВИЛИСЬ К ЦАРЮ…”

Славные деяния  евергета и выдающегося государственного деятеля Ольвии Протогена происходили во взаимодействии с иными личностями. О некоторых из них получена новая информация из  надписей на свинцовых пластинках и монетах. Продолжается работа над статьей с рабочим названием “…ПРОТОГЕН И АРИСТОКРАТ ЯВИЛИСЬ К ЦАРЮ…”